| Motz_Andrei_1998 a întrebat:

Buna TPU..am achizitionat un tensiometru digital MEDISANA BU510 dela mediagalaxy.o intrebare: este un tensiometru bun sau nu...intreb pentru ca este cand da tensiunea prea mica

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| BububucatorulBubycus a răspuns:

Sepune o singura data trebuie sa fi calm linistit... daca il pui de 3 ori niciodata nu o sa fie la fel