| Bogdanpalintineanu a întrebat:

am ceva alb depus la baza limbii si spre varful limbii este mai rar mai neted si cu onuanta mai albastra,din ce am vazut pe net aș putea avea candidoza bucala, voi ce credeti ca aș putea avea? la ce sectie de specialitate as putea merge pentru un consult? si ce sfaturi imi dati? am sa va las si un site cu o http://wikisend.com/download/569572/IMG_20160417_104752. jpg

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Mergi la medicul de familie! El iti da trimitere la analize sau daca este sigur la specialist.

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Uite si o parere care mi-a parut interesanta: http://www.tpu.ro/......care-doar/