| Strawberry_7494 a întrebat:

am citit pe internet despre o asa-zisa "pasta de cicic". Se foloseste pentru micsorarea nasului. Oare chiar exista in farmacii sau este doar o gluma ieftina?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| mikidutzel a răspuns:

Reclamă ca să dai banu.Cred că o foarfecă ar fi mai bună sau un topor.

| Bellatris a răspuns:

Mai mult decat ieftina! Daca te deranjeza in vreun fel nasul tau, foloseste o pudra iluminatoare. O pereche de ochelari micsoreaza si ei vizibil nasul. Sau poate ai peste 18 ani si iti permiti si vrei o interventie chirurgicala. happy

| Bellatris a răspuns:

Anyway, daca te decizi sa incerci si da rezultate, sa ne spui si noua.

| ozzy22 a răspuns:

Pasta de cicic, micsoreaza nasul si o poti procura din farmacii.Mai exact nu pot garanta nimic...am aflat ca se aplica pe nas, timp de doua luni si micsoreaza partea cartilaginoasa si carnoasa a nasului.Succes!