| Dianaaaaaioanaaaaaa a întrebat:

am fost la un concert si imi nu prea mai aud am stat lângă boxe, ce pot face?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| KenGi16 a răspuns:

Sa mergi la un cabinet ORL pentru investigații

| Madesz a răspuns:

Astepti. Si eu am patit asa, dar dupa cateva zile (3 sau 4) mi-a trecut.

| mgtow a răspuns:

Data viitoare ai grija unde stai