| melc a întrebat:

Am mers la un concert, am stat f aproape de boxă, era concert rock şi acum cu urechea dreaptă nu prea mai aud, de parc'ar fi înfundată de tot, şi când vorbeşte cineva aud un ţiuit. Like, mai deloc. Urechea stângă e mai ok, dar cam în aceeaşi stare. Alor mei nu pot să le zic că nu mă mai lasă la concerte cât oi trăi, că eu am şi probleme cu auzul şi nu trebuia să stau lângă boxe sau, dacă e să mă iau după doctor, nici măcar să mă duc la concert. Ceva remedii? Guys sunt desperada.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Blade82 a răspuns:

O sa iti revii cu timpul si nu mai incerca astfel de senzatii tari.

4 răspunsuri:
| FadetoBlack a răspuns:

Data viitoare să stai tot lângă boxă smug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca iti place muzica tare care sa-ti sparga si creierii, nu ai decit sa tragi consecintele.

Răspuns utilizator avertizat