| ptradr a întrebat:

Am intrat intr-un proces de slabire, dieta si exercitii fizice. Sunt deja in a doua luna a procesului. Ce vreau sa zic este ca nu mai slabesc la fel de rapid ca inainte. Inteleg de ce, insa cat va dura aceasta etapa? Voi incepe sa slabesc din ce in ce mai greu sau acum e doar o perioada?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Din ce în ce mai greu.