| япончик a întrebat:

am nevoe de sfaturi pentru a astupa o cicatricie de fata, de un 1, 5 mm patrat, multumesc mult

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Bubble13 a răspuns:

Buna tedy! te poti da de 2 ori pe zi cu crema de galbenele. este fff buna si a dat rezultate in cazul meu. nu o sa dispara 100% insa se va ameliora semnificativ. sper ca te-am ajutat!:*

| miki13 a răspuns:

Prin operetie.

| Bratzz a răspuns:

Din pacate eu nu stiu decat recurgerea la o operatie chirurgicala. Este una simpla, insa daca nu esti pregatit o poti acoperi lasandu-ti parul mai lung si dandu-te cu fond de ten (acopera cat de cat). O alta solutie ar fi sa aplici un plasture in acea zona.

| RoxanaStan00 a răspuns:

Eu am ramas cu multe cicatrici de la acnee. unele chiar mari si dupa toate produse folosite si mers pe la medici pe mine m-a ajutat un gel tratament natural pentru cicatrici de la Derma E. Il recomand.