| Afgshhakakl a întrebat:

Am nevoie de niste tratamente pentru cresterea parului. Din pacata,in vara,am luat decizia de a ma tunde bob asimetric,iar dupa ce fac baie, parul meu sta in toate directiile. Singura solutie este sa-l intind cu placa. Deci vreau sa-mi creasca parul cat mai repede. Ce imi recomandati?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Siilvannaa a răspuns:

Samponul Revalid.
Se cumpara de la farmacie.
Uleiul de ricin mai mult intareste parul [il face mai puternic]:*
Bafta!

| Lory407 a răspuns:

Sa iti cumperi samponuri pentru cresterea parului, dar de la plafar si poti sa iti mai cumperi ulei de ricin...