| 24082000 a întrebat:

Am o intrebare! Daca am par pubian, sanii mei nu sunt prea dezvoltati, sunt foarte mici! De ce nu am par si la subrat? Mentionez ca nu mi-a venit ciclu! Can o sa creasca parul la subrat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Sfatosul2012 a răspuns:

Da nu ti dori prea devreme par la subrat. Bucura te cat mai poti. O sa ti creasca de nu o sa fii bucuroasa. Cat despre sani nu stiu. Pentru a vedea cum vor fi poti primi la mama si bunica ta. Ai sa ti faci cat de cat o idee. Dar nu intotdeauna se intampla sa i ai la fel de mari sau de mici.

| IMPLICAT a răspuns:

Daca si asta a mai devenit o grija...
Eu zic sa te bucuri cat mai poti!

| Gabi1999 a răspuns:

Bucura-te ca ai scapat de o grija (sa te epilezi la subrat ).
Ai rabdare.