| evelina555877 a întrebat:

Bună TPU! Am o întrebare,de câteva săptămâni tot am vedenii cu o pisică portocalie care intră pe ușă la mine în cameră, gen mă uit la ușă, apare dar pare ca și cum "m0artă" gen uneori îi văd coastele,alteori nu. Și nu știu ce să fac pentru că nu sunt nebună,mănânc bine,dorm bine, sunt sănătoasă mintal. Ce să fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Sa nu te mai gandesti la pisica aia, ca nu-i nimic real, doar inventata de mintea ta.

2 răspunsuri:
| ioana748 a răspuns:

Daca aceasta problema persista ar trebui sa mergi la medicul de familie sa te ajute cu o recomandare spre medici specialiști.
Halucinațiile pot exista din diverse motive.
Sanatate,

| evelina555877 explică:

Menționez că am avut multe pisici în trecut, 4 dintre ele fiind portocali