| Baiatulanonim14 a întrebat:

Buna TPU, am o problema, am 14 ani si inca nu mi s-a îngroșat vocea o am subțire...ce sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| romeo78 a răspuns:

Nimic, ești copil! Apucă-te de învățat! Mai ai o lună și începe școala! În vara următoare vei da admiterea la liceu.
Lasă prostiile și pune burta pe carte!

| Zuzu1991 a răspuns:

Sa iti cumperi scoica si sa iti protejezi... bijuteriile de familie, sa nu cumva sa le loveasca cineva si sa ramai asa toata viata

si sa mai astepti cativa ani... la 14 la ce BALARII iti trebuie voce groasa?!? cand sunt asa de multi politiciei si comentatori sportivi PENIBILI, cu voce pitigaiata!