| Dorinv97 a întrebat:

.am o problema am 18 ani si nu imi creste barba. vocea de asemenea este subtire..de ce?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| danutzu96 a răspuns:

Probleme hormonale. Trebuie sa faci niste analize pentru stabilirea nivelului de testosteron apoi iti va da tratamentul potrivit.

| jmekerashu a răspuns:

Ai insuficienta de testosteron - http://www.i-medic.ro/analize/testosteron.

Ai putea să ai nevoie de un tratament hormonal. Cu siguranță răspuns aici nu vei găsi. Trebuie să mergi la consultații cu medicul.