| anonim_4396 a întrebat:

Buna tpu.Am o problema foarte grava.In toata clasa mea toti au o aplicatie pe telefon, numita fara numar.Nu stiam ce e asa de amuzant in a freca degetu de monitor, mai ales ca mie nu imi plac manelele.Dar cand am incercat jocu sa vad de ce place la toti, nu mam mai putut opri e foarte antrenant caci trebuie sa misti degetu din ce in ce mai rapid, si sa faci multi bani.Am frecat azi noapte degetu de ecran o ora zumate, si practic mi s-a luat pielea de pe deget( degetul ala cel mai lung de la mana aratator sau cum? ) asa si acum scriu cu degetul mijlociu. Ajutor cum pot scapa de sindromul fara numar?;((Mentionez ca am pus intrebarea la sanatate caci nu mai am piele in varfu degetului.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Mai bine scapati de prostie.

| Green66 a răspuns:

Îți găsești o aplicație care să nu necesite frecarea ecranului.

| angemon500 a răspuns:

Zi-i lu maicata sa te loveasca de fiecare data cand deschizi aplicatia sau dezinstaleaz-o omuleeehee hee))

| ZzEzZ a răspuns:

Simplu : dezinstalezi aplicatia!

| vieriuiulian12 a răspuns:

Dezinstaleaza app pentru-ca in timp afectezi si telefonul si degetelelaughing