| maryanavl a întrebat:

Buna TPU am pete maro pe fata de la ce ar putea fi

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| d3men7zel a răspuns:

Sfatul meu prietenes pe care ti-l dau este sa te duci la un Dermatologwinking sau eventual cumpara crema pentru plaja factor +50 pentru fata, si in 3 saptamani iti disparwinking chiar daca nu stai la plaja, aplico in fiecare zi cind trebuie sa iesi pe stradawinking si mai incearca sa cauti si o crema care are mai mare fluiditate, sa o poti intinde mult mai usor
sper sa iti fie de folos si sa scapi de pete tongue fundahappy

| Dlkee a răspuns:

Sau poate sunt pistrui :p

| noname18 a răspuns:

Poate fi acnee sau ceva ciuperca, cel mai bine e sa consulti un dermatolog.