| DeeepEyesClau a întrebat:

Un prieten de-al meu e plin de pete maro pe fata. Nu e acnee. Ultima data acum cateva zile cand am vorbit cu el nu stia cauza, dar avea vreo 2 pete. Azi l-am vazut iar si era plin. Stiti care ar putea fi cauza?

3 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Cred ca stiu despre ce vorbesti.Sunt multe persoane care se confrunta cu pete din astea.Nu e grav, apar de la diferiti factori de mediu sau poate diferite probleme ale organismului.Se trateaza cu creme de depigmentare.