| Alecsa_5947 a întrebat:

am si eu o mica nelamurire.am avut varicela, mi-au disparut toate petele de pe corp, insa pe fata mi-au ramas urme/pete rosii.si nu am idee de ce. aveti vreun remediu/tratament? funda:*:*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| luiza a răspuns:

Vor trece cu in cateva zile si acelea, pielea de pe fata este putin mai sensibila si de aceea se vindeca mai greu. Sanatate!