| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o problema. De 4 zile am racit la burta. Am fost la doctor si mi-a dat niste pastile. Cand merg la toaleta si fac pipi fac cu sange. De ce fac cu sange? Urgent! Funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am patit si eu chestia asta. Trebuie sa bei foarte multe lichide!
Eu am incercat tratament naturist: tictura de anghinare (o gasesti in farmacie sau plafar) si URICOL big grin
Multa sanatate!

| DarkAleka a răspuns:

Exista posibilitatea sa ai nisip la rinichi, mi s-a intamplat si mie de 3 ori si ginecologul mi-a spus acelasi lucru de fiecare data ca sunt racita, si cand am fost la Timisoara mi-a depistat nisip la rinichi, mie mi-a trecut cu tratamente pe baza de plante, in primul rand bea multeeeee ceaiuri de plante, si sa nu ratezi musetelul si teiul, sunt foarte bune pentru asa ceva.
Bafta! Funda?big grin

| Larisa54 a răspuns:

Pai de ce ne intrebi pe noi? Spune-i mamei tale..mai du-te odata la medic!