| LoveMcDreamy a întrebat:

Am si eu o problema! Ma doare foarte tare in partea de jos a burtii(dreapta). Mai ales cand merg!sad
Stiti ce se intampla?
Astept un raspuns!
Va rog mult!
FUnda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
10 răspunsuri:
| Cherry a răspuns:

Apendicita clar.

| jannet a răspuns:

Pai poate sa fie apendicele, daca faci febra, daca durerea coboara pe picior poate fi o apendicita sau mai grav -o peritonita. Deci daca simti si astfel simtome nu sta pe ganduri fugi la medic chiar azi!

| gabisteaua74 a răspuns:

Du-te la doctor csi spune-i simptomele

| FunKyPunKyGirl a răspuns:

Ai probleme cu apendicita du-te urgent la medicul de familie

| JustWannaDance a răspuns:

Poate va trebui sa fi bolnava (pe stop!)laughing
Daca esti fata...
Vorbeste cu mama ta. happy

| BlkDrmm a răspuns:

Poti sa ai apendicita sau doar o raceala in partea de jos.
winking

| BlkDrmm a răspuns:

Poti sa ai apendicita sau doar o raceala in partea de jos.
winking
Cel mai bine ar fi sa mergi la medicul de familie.

| daiana15 a răspuns:

Poi nu vreau sa te sperii dar poate ai apendicita.
Eu am avut la 8 ani si la fel si pe mine ma durea in partea de jos (dreapta) a burtii. Si cand mergeam dar eu dupa un timp am si vomitat...
Trebuie neaparat sa consultii un medic.
El iti va spune mai bine decat noi ce se intampla cu tine.
Insanatosiree!:**

| Aeternus a răspuns:

Pai depinde de ce varsta ai. Probabil urmeaza sa iti vina menstruatia. Si eu am patit la fel. Sau poate ai apendicita thinking big hug

| mirabela_9528 a răspuns:

Inseana ca s-ar putea sa a-i apendicita ze sfatuiesc sa te duci la doctor