| haos1234 a întrebat:

Am avut o durere mare la nivelul burtii. Pe parcursul zilei, aceasta s-a amanat fie in partea stanga, fie in partea dreapta. Mi-a fost incomod sa merg prea mult deoarece aceasta se simtea foarte tare. Pe seara, durerea se simtea dinspre mijloc spre stanga dupa care mi-a amortit si piciorul stang. Am luat Tador, piciorul si-a revenit, iar durerea din zona burtii nu se mai simte prea tare. Ce o fi fost aceasta? Nu am avut niciodata asa durere intampinata la nivelul burtii cu amortitul unui picior.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Ingerfararipi333 a răspuns:

Apendicita! Consulta un medic!

| lrdaniel a răspuns (pentru Ingerfararipi333):

Poate fi apendicita, poate sa nu fie nimic important. De acord cu mergi la medic.
PS: parerea unui umil medic

| haos1234 explică (pentru lrdaniel):

Vă mulțumesc frumos! happy

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pare a fii apendicita acuta.
Mergi de urgenta la medic sa nu sparga sa sa infecteze organele interne, ca faci speticemie si poti murii in cateva ore.

| haos1234 explică (pentru Violleta2022):

Mulțumesc mult pentru timpul acordat!