| roxanaaaaaa_3049 a întrebat:

As dori si eu niste sloganuri/articole interesante/poze/parerile oamenilor etc pentru o campanie anti-fumat! va rog mult ajutati-ma! este pentru luni la liceu! Dau funda + vot

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Teo a răspuns:

Slogan:
Cu fumatul arzi bani!
Stiai ca fumatul si sinuciderea sunt sinonime? Renunta acum la fumat!

Articole vezi pe siteul asta:
http://www.ziare.com/articole/antifumat

Parerea mea cu fumatul e ca se ard bani de pomana.In loc sa fumez merg la o pizza macar aia nu imi face atata rau.

Iti doresc mult succes cu campania ta si sper ca am putut fi de ajutor.
Mult noroc!:)