| PatriciaTimis a întrebat:

As vrea sa ma ajutati :/!. Caninii mei nu imi cresc drept, imi cresc in fata si un pic peste dintii de langa ei. si o sa am nevoie de un aparat dentar... Ce aparat dentar credeti ca o sa am nevoie si o sa imi puna stomatologul?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| MskDesign a răspuns:

Singurul care iti poate recomanda un aparat dentar este dentistul.Este inutil sa pui intrebari aici! Fa o vizita de specialitate, si sigur vei fi multumita de rezultat.

| SasNetRomania a răspuns:

El stie cel mai bine, iti va oferi cateva modele care sa iti placa la aspect si cu asta basta. nu avem de unde sti noi.

| HaKa93 a răspuns:

Numai un medic stomatolog te poate lamuri la aceasta intrebare

| Verdant a răspuns:

Da cu capu' de masa sa ti se indrepte.
N-ai nevoie de aparat dentar.
Asa a facut si un prieten de-al meu, a dat cu capu' pana i s-au indreptat, si s-a ales si cu o barbie barbateasca.
Trebuie sa imi dai funda, daca nu, ma supar.

| Piticotila a răspuns:

Aparat dentar cu laser...fix pe dinti big grin