| 28102001 a întrebat:

Buna TPU as vrea sa slabesc si nu stiu cum va rog ajutatima!

Dau funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU ai precizat ce vârstă/înălţime/greutate ai acum ( respectiv dacă eşti fată sau băiat ), pentru ca să vedem dacă este necesar să slăbeşti.

INDICĂ aceste detalii, apoi mai vedem...

Toate cele bune.

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Mănâncă mai puțin si fa cat mai mult sport.

P.S. Se scrie "ajutati-ma"winking

| Gerrard08 a răspuns:

IN primul rad SPORTUL e sfant, alearga, urca scari, cat mai multe exercitii fizice, AMBITIE, dar si un til de mancare cant mai sanatos, mancaruri gatite, de legume in special. Carne cat mai putina. Succes!

| 28102001 explică:

Bursuc001 am 13 ani 1, 45 si 60 kg