| gabitza9497 a întrebat:

As vrea sa va intreb ce pasta de dinti folositi pentru albirea dintiilor? Eu am auzit ca cea m-ai buna pasta pentru albirea dintiilor este Pasta de dinti naturala fara fluor cu ulei 100% pur din arbore de ceai, dar nu sunt sigura cat de buna este si chiar imi doresc sa imi albesc dintii, dar nu stiu cum. Ma puteti ajuta, va rog frumos.
Dau funda :*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Tigan_Raresioan_1993 a răspuns:

Depinde de dinti pentru ca, ma dau ex pe mine.M-am dus la doctor sa-mi albeasca dinti si in 2 luni si-au revenit cum erau eu. Depinde cum sunt acum depinde daca tu ai murdarie pe ei.
Albestei cu pasta si putin bicarbonat de sodiu si o sa-i albesti.Bafta.

1 răspuns:
| ginaosar a răspuns:

Vezi aici http://edent.cabanova.com/albirea-dintilor.html
Este foarte bun sper sa te ajute