| Adinutzzaa a întrebat:

Doresc sa îmi albesc dinții și as vrea sa știu dacă metoda in care pui pe staniol pasta de dinti și bicarbonat de sodiu este eficientă. Dacă ați încercat, cât timp ați stat cu staniolul pe dinti și dacă ați avut rezultate. Dacă mai știți și alte metode mi le puteți spune. Multumesc anticipat!

7 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

O albire eficientă o faci doar la stomatolog!
Nu am încredere în improvizații de genul ăsta!

| Adinutzzaa explică (pentru gabicoo):

Va referiți la detartraj? Știți cam la ce preț se poate face aceasta?

| gabicoo a răspuns (pentru Adinutzzaa):

Depinde de stomatologul la care mergi! Cu cât e mai bun și mai solicitat cu atât e mai scump!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea mai buna metoda este sa iti albesti dintii la stomatolog.

| Adinutzzaa explică (pentru anonim_4396):

Știți la ce preț aproximativ?

Răspuns utilizator avertizat
| mdc98 a răspuns:

Metoda de albire care da rezultate este cea facuta la medicul stomatolog. happy