| BiancaSiAtat a întrebat:

Buna TPU..as vrea si eu sa stiu cat costa o urocultura si o hemograma... puteti sa-mi spuneti? funda:p

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| doctoressa a răspuns:

In medie, in jur de 20 lei amandoua, dat le poti face gratuit prin medicul de familie.
http://www.i-medic.ro/analize/urocultura
http://www.i-medic.ro/analize/test-hemoleucograma-completa

caramela
| caramela a răspuns:

Buna! incearca sa iei trimitere de la medicul de familie, si vei rezolva gratis situatia, nu e pacat daca deconteaza CAS?
O zi buna si un Paste fericit!

| ﭿTroubledSoul a răspuns:

Daca ai trimitere de la medicul de familie e posibil ca aceastea sa fie decontate de CAS si sa nu trebuiasca sa platesti nimic.

| Insomniacxd a răspuns:

Urocultura cam 40 de lei si hemograma cam 20 de lei.