| liviah12 a întrebat:

Hello, friends! am o intrebare
cam cat costa un bilet la beach please? si daca puteti va rog sa mi spuneti mai multe despre festival. chiar as vrea sa ma duc anul viitor si nu stiu cam nimic despre el

Răspuns Câştigător
| i1o1n1ut a răspuns:

O sa vina artiști cunoscuți din toată România cât și traperi din America! Costul biletului in următoarele zile la lansarea lor v a fi 299 lei, pâna in aprilie costul biletului v a ajunge și la 699 lei așa că cumpara-l din tinp!

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Ai implinit 18 ani?
Fiindca asta este o conditie obligatorie, fara de care nu se poate merge la nici un festival.