| eu_2781 a întrebat:

Buna TPU.astazi dintr-o data m-a luat o durere de mijloc si in acelasi timp si de fund...imi poate spune cineva dc mi se intampla asta si cum pot scapa de aceasta durere? multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| metalheart a răspuns:

Salut! uite cateva variante despre cauzele durerii tale:
1 de la raceala
2 de la stat mult in picioare si de la mers pe jos mult
gandeste-te cum te doare, unde te doare mai exact si care ar putea fi cauza. daca nu iti dai seama si crezi ca durerea e insuportabila mergi la doctorul de fammilie. aaaaaaa si incearca sa stai la caldura si nu in picioare, odihnestete si poate iti trece.multa bafta si sanatate!