| MobscenexD a întrebat:

Buna TPU azi i-am dat din greseala unui coleg cu sutul in cur ..ar putea pati ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| mihaibrad a răspuns:

Da, sa ii vina mintea la cap.
In cele mai multe situatii, asta e grav - pentru ca sa ai minte, inseamna numa' probleme, in ziua de azi happy
Iar raspunzand serios la intrebare: nu, zona dorsala e foarte solida, o mostenim de la maimute. Relax.

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Buă.
Învață să te exprimi civilizat, da?
Dacă va păți ceva vei afla.
Pa, pa.

| Wehrmacht a răspuns:

Deci tu ai dus piciorul in spate si in fata din greseala?laughing
Ce sa i se intample? Daca e din greseala nici nu ar trebui sa simta ceva.

| neutrino a răspuns:

Iata ca TPU ne avertizeaza ca aceasta este o problema medicala! Orice sut in "moalele capului" este un pas inainte, nu?