| Anonymus3000 a întrebat:

Cum as putea sa devin mai bun la tenis de picior sa imi perfectionez sutul

2 răspunsuri:
| alexidragon a răspuns:

Uita-te intai cum suteaza adversarul si vei sti unde se va duce mingea exp: daca da din dreapta se duce instanga, etc. Mai conteaza si daca terenul e mare sau mic. Daca e mare si adversarul e aproape de partea ta tu dai in spate si daca e departe dai pe colt da' aproape de tusa.

| alexandru_6124 a răspuns:

Iti trebuie multe relaxare inainte de a juca, nu ar strica un masaj!