| Rienmedire a întrebat:

Buna TPU! Care este cel mai sanatos sapun? Dau funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
20 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Sapunul facut in casă. Dar putini mai fac.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Protex

| sierra1 a răspuns:

Sănătos? doar nu mănânci așa ceva... Cel mai "bun" e totuși ăla cu care te speli tu, zilinic

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Toate sunt ok, important e să iti placă să le folosești.
Pentru mâini, Protex. E antibacterian.

| Catrice a răspuns:

Ala de era făcut în casa acu 50+ ani.

| dannyel86 a răspuns:

Sapunul, ca si samponul, mai trebuie schimbat din cand in cand.
Eu folosesc Protex. Sunt multumit de el. Nu doar curata, ci lasa si parfum pe piele.

| gabicoo a răspuns:

Protex!

| WhiteLife a răspuns:

Cam toate sapunurile contin aceeasi agenti tensioactivi; diferenta este la celalalte ingrediente: poti cauta ingrediente hidratante, sau antiseptice, in functie de ce nevoie ai.

| Invictusman a răspuns:

Cel cu ph neutru

| anonim_4396 a răspuns (pentru Invictusman):

Bounty are dreptate...produsele cu ph neutru sunt cele mai indicate pentru îngrijire.

| Invictusman a răspuns (pentru anonim_4396):

Vezi ca mie mi-ai dat răspunsul în mod direct rolling on the floor probabil ca userului ai vrut sa răspunzi și sa îmi menționezi numele happy
Sau îți place de mine big grin laughing

| Rienmedire explică (pentru Invictusman):

Te place

| Invictusman a răspuns (pentru Rienmedire):

De unde ști tu nostradamus rolling on the floor

| Invictusman a răspuns (pentru Rienmedire):

Eu glumeam când menționăm "sau îți place de mine" laughing
O fi greșit, se mai întâmplă, și eu greșesc câteodată happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru Invictusman):

De tine nu știu...dar îmi place că râzi. Îmi place când oamenii din jurul meu se simt bine.

| Invictusman a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu ma cunoști deloc crede-mă.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Invictusman):

Nici nu am insinuat. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil cel de casă.

| IonutPetre12 a răspuns:

Cel cu sulf fin farmacie