| nexT_2456 a întrebat:

TpU Cat costa analizele de sange mai exact pentru glicemie si as vreau sa stiu cat costa daca nu ai trimitere de la medicu de familie şi daca vrea sa le faca fara dar cred ca nu conteaza dar ma rog! Astept raspuns!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Artemisia a răspuns:

Nu costa destul de mult, dar mai bine ai merge dupa o trimitere de la medicul de familie.Asa le vei face gratis.