| patriciaa15 a întrebat:

Buna TPU.Ce as putea face sa imi creasca parul mai repedee?big grin. Dau funda :*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| LolaLollita a răspuns:

Uleiul de ricin face minuni! Nu mai renunt la el niciodata.
Doar aplica-l pe par cu minim 30 minute inainte de a face baie.

3 răspunsuri:
| InQ a răspuns:

Ai putea sa urmezi diferite tratamente pentru par... sau sa bei mult lapte si sa mananci branzeturi pentru ca contin vitamina E.

| andreiutza a răspuns:

Uleiul de racin este foarte bun te asigur de asta l-am folosit si eu si a dat roade imediat.

| Luu a răspuns:

Buna! happy Iti recomand sa urmezi un tratament cu ulei de ricin. Eu chiar am incercat si da rezultatewinking Bafta :*