| GaBByzZuuuuuu a întrebat:

Buna TPU ce parere aveti despre ACNATAC GEL este bun pentru acnee mi la recomandat dermatologul si vreau sa stiu daca este bun? DAU FUNDA.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| anamariarot a răspuns:

Sincer, iti zic sa iei de buna parerea dermatologului. Are ani de studii in spate si teoretic stie despre ce vorbeste, pe cand noi, utilizatorii TPU, doar ne dam cu parereahappy

| christall a răspuns:

Incearca ce ti-a dat dermatologul. Poate reactiona diferit la altii, in functie de tipul de piele si de afectiune. Poate tie iti prieste, in timp de altora nu. De aceea nu strica sa-l incerci.

| 8mmppp a răspuns:

Buna, acum o saptamana si mie mi-a recomandat dermatologul ACNATAC, dar crema.Este foarte buna, atunci cand te dai ai grija sa te speli pe fata, astepti sa se usuce bine iar dupa te dai cu crema.

| Calin_Ana_Maria_1996 a răspuns:

Buna, si eu folosesc acnatac. Si as vrea sa te intreb in cate zile vad rezultatele