| lavynya18 a întrebat:

ce parere aveti despre pastilele de slabit care se gasesc in farmacii? si cam ce pret ar avea acestea? multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| kakolukia a răspuns:

Eu iti recomand sa nu folosesti pastile de slabit pentru ca nu iti fac bine. Chiar daca te ajuta sa slabesti exista probabilitatea sa te imbolnavesti de altceva apoi. Si oricum au un pret destul de mare...Mai sigur e sa faci in fiecare zi sport...
P.S.:E decizia ta asa ca nu trebuie neaparat sa ma asculti...

5 răspunsuri:
| aurasauras a răspuns:

Eu am luat.E bine dar dureaza cat le inghiti.Problema este sa mesteci 20 min mancarea, atunci creierul stie ca esti satul.De aceasta trebuie sa mananci salata la mancare ca nu poti sa o inghiti ca pireul trebuie mestecata mai mult.Fa o salata de varza 300gr si vezi in cat timp o mananci.

| aurasauras a răspuns:

.,.Eu am luat.E bine dar dureaza cat le inghiti.Problema este sa mesteci 20 min mancarea, atunci creierul stie ca esti satul.De aceasta trebuie sa mananci salata la mancare ca nu poti sa o inghiti ca pireul trebuie mestecata mai mult.Fa o salata de varza 300gr si vezi in cat timp o mananci

| aurasauras a răspuns:

Eu am luat.E bine dar dureaza cat le inghiti.Problema este sa mesteci 20 min mancarea, atunci creierul stie ca esti satul.De aceasta trebuie sa mananci salata la mancare ca nu poti sa o inghiti ca pireul trebuie mestecata mai mult.Fa o salata de varza 300gr si vezi in cat timp o mananci

| aurasauras a răspuns:

1.Eu am luat.E bine dar dureaza cat le inghiti.Problema este sa mesteci 20 min mancarea, atunci creierul stie ca esti satul.De aceasta trebuie sa mananci salata la mancare ca nu poti sa o inghiti ca pireul trebuie mestecata mai mult.Fa o salata de varza 300gr si vezi in cat timp o mananci

| Bia125 a răspuns:

Buna! Parerea mea este ca nu ar trebui sa iei pastile! Cred ca ar fi mult mai bine daca ai face un sprot. Sau cateva exercitii timp de 30 de minute. Si vei vedea ca vei reusi sa slabesti.Dar cel mai bine ar fi daca ai face un sporot eu una asa fac. si in legatura cu pretul "cred" ca este destul de mare.