| thezbx a întrebat:

ce stiti despre cafeaua verde? chiar te ajuta sa slabesti miraculos de repede si dupa aceea sa nu mai pui la loc?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nimic nu slabeste,singurul mod prin care organismul arde grasimile se numeste metabolizarea caloriilor mancate vs cu ce ai deja,degeaba bei tu cafea verde daca manci mai mult decat consumi, degeaba faci sport daca manci mult, a manca mai putin si mancare sanatoasa e calea spre o viata sanatoasa si da vei slabi, pastilele nu slabesc nici ele, infometarea slabeste dar arzi mai putin
isi recomand stilul asta de viata http://ray25tm.blogspot.ro/p/sportalimentatiestil-de-viata-sanatos.html

| Peridava a răspuns:

NU, cafeaua verde nu slabeste. E doar o minciuna pentru a o vinde scump. Gindeste putin: trebuie sa o prajesti si sa o fierbi. Nu e acelasi lucru cu cafeaua pe care o bem toti?