| DSD989 a întrebat:

Buna TPU crema Nivea poate ajuta la vindecarea crapaturilor de pe penis si a roseții?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Parmalat a răspuns:

Nu e nicio problema sa folosesti crema hidratanta pe penis. Incearca si daca nu merge inseamna ca e nevoie de ceva mai puternic, cu prescriptie medicala.

| darrio2007 a răspuns:

Nu. Mergi la medic. Si mai usor cu masturbarea.

| anonimg a răspuns:

Ar trebui sa mearga. De ce nu? In principiu merge orice fel de crema.

| LittleBugsBunny a răspuns:

Du-te la un medic pentru asta. crema aia nivea e pentru piele crapata/uscata, pielea de pe penis e mai sensibila decat aia de pe maini la diferite substante si ai nevoie de sfatul unui medic.

p.s nu ai de ce sa iti fie rusine au vazut aia destule in facultate