| Anonimata345 a întrebat:

Buna,TPU! cum as putea scapa de grăsimea faciala? cum ar fi obraji si gușă?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| sammie a răspuns:

Să nu mai mănânci alimente nesănătoase și să faci mai mult sport. S-ar putea să-ți apară și coșurile sau poate deja ți-au apărut.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Trebuie sa slabesti, nu poti slabi numai la față trebuie peste tot, ca sa slabesti trebuie sa renunti la fastfood la cola la dulciiuri la pîine, sa faci miscare sa faci sport, ce varsta ai?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ca de orice alt țesut adipos.