| con12ro a întrebat:

Buna TPU.Cum pot fi mai bun la fotbal,adica dribbliguri, pase, lovituri libere?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| VladLungu a răspuns:

Cu unele calitati te nasti, de ex:viteza, daca nu ai viteza nu poti sa faci nimic sa schimbi acest lucru. Celelate latilati se fac prin mult exercitiu. Uita-te la tutoriale pe youtube si incearca sa le inveti si in meci le folosesti. Sper ca te-am ajutat.

2 răspunsuri:
| PopMihaiTudor a răspuns:

Pai aceste asa zise calitati se dombandesc printrun singur mod : Exercitiul (ai pute chiar sa faci footbal de performanta )un alt mod chiar nu mai existalaughing

| con12ro explică (pentru PopMihaiTudor):

Tu cum faci dribblinguri, vreau sa stiu si eu o miscare mai grea si in acelasi timp sa trec de adversar.