| VictoriaMarisol a întrebat:

Buna TPU.
Daca am stat mai mult timp in apa rece, la strand imi poate intarzia menstruatia?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Posibil sa iti intarzie dar asta nu este o regula

| Valenttina a răspuns:

Buna! happy De preferat nu trebuia sa stai in apa rece pentru ca noi fetele suntem mai sensibile.Te racesti si nu are rost sa suporti consecintele dupa. Probabil ca iti va intarzia.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dacă apa a fost foarte rece, DA, e posibil să-ţi întârzie menstra timp de maxim 3-7 zile.
Dar, se poate întâmpla să şi răceşti...

Toate cele bune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Nu numai ca iti intarzie, dar poti raci.
Ai grija sa nu stai in apa rece.
Te pup!