| trvxzen a întrebat:

TPU! Dacă te spânzuri, mori? Dau fundă după ce încerc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Depinde. De grosimea fringiei in raport cu greutatea, de suportul din tavan cit de stabil e, de curajul celui ce o face, de cit de singur si nederanjat poate fi in acel moment, daca o faci pe hirtie cu jocul Spinzuratoarea happy, si poate ca mai sunt si altele. Oricum, sunt destule variabile pentru a fi sau a nu fii sigur ca mori.

| Violleta2022 a răspuns:

Bineinteles ca mori, dar mori in chinuir, ca-ti rupi gatul si te sufoci incet si dureros.

| CuriousStuff a răspuns:

E posibil sa mori, sau e si mai posibil sa-ti rupi doar coloana, sa te auda cineva sa vina sa te dea jos si sa ramai paralizat de la gat in jos toata viata. Daca crezi ca viata e urata acum sa vezi dupa ce nu o sa-ti mai poti misca doar limba si ochii si o sa trebuiasca sa stai in scaun cu rotile toata viata si sa ai nevoie de ingrijire 24/24 ce urata o sa fie.

| untu a răspuns:

Nu recomand sa incerci sa te sinucizi ca e mare pacat! Desigur ca da, daca cineva incearca sa se spanzure, moare in cateva minute!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa bomba de la etajul 10 pe beton in cap, e mai eficientwinking

| Dumbi a răspuns:

Nu cred, nu am incercat. In viata sunt niste soareci de laborator(care testeaza niste lucruri) si tu ai fost ales sa incerci spanzurarea. Sacrifica-te pentru omenire!

| ABCD122 a răspuns:

Deci n-o sa primesc funda?sad

| ĂlaRău a răspuns:

Nu mori, treci in nefiinta. Asta daca nu apar probleme de natura tehnica la spanzuratoare.

| PavelLarisaIonela a răspuns:

Normal ca mori.