| Kalibi1327 a întrebat:

Bună TPU, de câteva săptămâni am jos o problema sper ca nu e grav. Îmi curge un lichid branzos puțin alb spre galben, este puțin mirositor, acesta curge în fiecare zi, iar în zona vezicii ma simt umflata și ma doare, și ovarele.
Menționez ca am făcut sex acum câteva săptămâni și nu eram destul de uda și a apărut o zgârietura iar la întrare în vagin ma doare în timpul sexului și ma simt umflata, acum câteva zile trebuia sa îmi vina menstruația dar încă nu a venit presupun ca este din cauza problemei.
Oare ma poate ajuta cineva cu un sfat va rog? Mi-e foarte frica sa nu am ceva

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut, acest lichid alb se numeste sperma, exista doua tipuri de spera, X si Y, voi femeile aveti Sperma X dar noi barbatii avem sperma X si Y, daca ti se intampla asa ceva du-te la doctor el te va ajuta cu aceasta problema, foloseste si iumbrifiant pentru a face sex (cum se foloseste)? il torni pe *** si el te umezeste si apoi *** devine cu mult mai uda decat trebuie sa fie si atunci p, la barbatului va aluneca incetisor pe p, zda ta, dar cel mai bine, iti recomand sa mergi la medic. Sper ca te-am ajutat!

| gogugogugogu a răspuns:

Mergi la doctor, pare sa fie o infectie.