| Departure a întrebat:

De cateva zile(2-3)mi-au aparut un fel de umflaturi pe mana stanga si acum creste una si pe mana dreapa (2 umflaturi pe stanga). 1 de pe stanga mi-s-a spart (era intre degetul aratator si cel din mijloc)dar cealalta de pe stanga e foarte mare cam 0. 75cm lungimea si 0.50 inaltimea. Dupa ce s-a spart prima am avut si inca am un fel de besica.In locurile care cresc chestiile astea inainte ma manca ingrozitor!
Funda pentru cine imi spune ce e si daca imi si spune rezolvarea!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Ar fi indicatsa ceri parerea medicului de familie, si asa vei afla ce se intampla cu tine.
O zi frumoasa sa aihappy

| kar1GaNNN a răspuns:

Buna.
Eu m-as duce la medicul de familie sa imi spuna mai clar ce am sau de la ce au aparut bubele.
Te poti duce sa te lamureasca.
Sanatate!

| HeadShoot32 a răspuns:

Prietene, nu sunt medic sa stiu ce se intampla cu tine si de la ce ti-au aparut acele bube. Dar, daca as fi in locul tau m-as duce la medicul de familie sa vad ce parere are, dupa sa imi dea un diagnostic, iar daca e grav sa ma trimita la un medic specialist sa fac un control. Deci, pana sa ajungi acolo, da o fuga la doctorul de familie sa te rezolve.