| aaddiinnaa a întrebat:

Pot purta un inel pe degetul aratator mana stanga? Nu e neaparat sa il port pe inelar nu?
Funda.

Răspuns Câştigător
| AriantheLissa a răspuns:

Poti purta un inel pe degetul aratator, doar ca trebuie sa fie gen putin mai mare ca sa nu se vada urat.
Si nu! Cine ti-a zis ca trebuie neaparat pe inelar?! E doar un fel de pacaleala ca sa zic asa, doar fiindca se numeste "inelar"nu inseamna ca numai pe el trebuie sa pui inel.

5 răspunsuri:
| Ramona000 a răspuns:

Nu cine ti-a zis ca e tb sa il porti pe inelar
eu am vazut pe strada chiar azi o femeie care purta pe aratator deci inelul se poarta pe orice deget mai putin pe cel mare arata naspha

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti

| Satango a răspuns:

Eu am vazut si care poarta pe degetul mare, zice ca e la moda. Poarta inelul pe care deget iti place tie happy Pa pa. Sa ai o zi frumoasa!

| Larisssaa a răspuns:

Nu. Il porti unde vrei.
Nu este o lege pentru asta rolling on the floor.

| rory222 a răspuns:

Nu nu trebuie neaparat pe cel inelar dar pe el e mai frumos decat pe cel aratato adica mie imi place mai mult dar tu faci cum vreihappyhappyhappyhappy