| sssssAndrassss a întrebat:

De cateva zile a inceput sa ma doara foarte tare in partea dreapta, si nu este apendicele. Au inceput sa ma doara si gambele si tibiile. De aproximativ 2 luni am inceput sa fac pregatire la sport, si doar acum au inceput sa ma doara, deci nu cred ca este din cauza sportului. Stie cineva de ce, si vreun tratament?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Andrei7600 a răspuns:

Du-te la medicul de familie sau la un spital, dar nu te speria!

| sssssAndrassss explică:

Mi.e frica sa nu trebuiasca sa fac pauza de la sport. In aproximativ o saptamana dau probele pentru liceul militar. Ma gandeam ca as putea folosi o crema, un unguent, ceva.

| Daveftw a răspuns:

De ce intrebi asa ceva pe TPU? Du-te la medic, ca el stie cel mai bine, logic.