| junkistul a întrebat:

Buna TPU de cateva zile ma doare spatele ingrozitor citiva oameni au zis ca am tras curent la spate ce ar trebui sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Mai intai fa o baie calda, apoi o frectie buna si ia un analgezic.
Apoi vizita la medicul de familie sa vada despre c e este vorba.
O seara bunahappy

| LaLaura a răspuns:

Trebuie sa te duci cat mai repede la medicul tau de familie, iar apoi o sa iti dea trimitere la un specialist daca considera ca e necesar.

| cookie01 a răspuns:

Pot fi mai multe motive: ti-a fost rece la spate, din cauza statului pe scaun, modul in care dormi, ai stat mai mult aplecat. Trebuie sa te vada un medic sa iti spuna exact ce e, sa nu fie ceva mai grav.