| Anda_4662 a întrebat:

De vreo saptamana mi-a aparut o bubita in cot si nu se mai usuca dar se mareste si ma ustura foarte tare. Stiti ce-ar putea fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AliceIDK a răspuns:

Buna. Du-te la medic. Te va ajuta. Poti sa dai cu crema pe cot timp de cateva zile. Daca bubita se sparge, da-i cu betadina si bandajeaz-o. Daca nu vrei sa faci asta, puneti un cub cu gheata pe cot. Bafta!

1 răspuns:
| kta1431k a răspuns:

Buna,nu vreau sa te sperii dar cred ca ar trebui sa mergi la medic http://www.psoriasis.ro/,nu trebuie sa fie neaparat asta, dar totusi un medic te poate ajuta mai mult. Multa sanatate