| Alcs a întrebat:

Dupa cat timp pot face un tomograf daca sunt operata de Hernie de Disc?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Intreaba medicul de familie cand ai putea face asta daca aici nu gasesti pe cineva care a patit situatia in care esti tu.

| AlexRv a răspuns:

Buna!

De obicei, după operație se face un TC sau o simpla radiografie. Concluzie, nu ai limita de timp.