| Gentiana a întrebat:

Dupa cat timp pot sa fac baie dupa operatia de hernie de disc?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Bubble13 a răspuns:

Buna! bunica mea s-a operat la Bucuresti de hernie de disc si cum a ajuns acasa la recomandarea doctorului si-a facut dus cu pansamentul dat jos si tin sa iti spun ca in momentul in care tinea jetul de dus pe operatie o relaxa enorm si se simtea chiar foarte bine, deci daca ai ajuns acasa de la operatie iti poti face dus linistita pentru ca nu este nici o problema, te asigur de asta! succes cu operatia si insanatosire grabnica!

1 răspuns:
| RespektSiAtat a răspuns:

Dupa 3 zile... pe SCURT nu cu bunici...