| adrianolah1 a întrebat:

este adevarat ca daca iti scoti polipi ti se modifica vocea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Iris1997 a răspuns:

Si eu am polipii scosi si nu ti se modifica nimica.Doar ca trebuie sa fi mai atent la ce mananci adica inghetata, suc rece, iarna sa nu tragi aer rece pe gura.
intr-o fraza daca iti scoti polipii sunt sanse mai mari sa racesti (raceala normala nu gen gat, plamani etc.).

1 răspuns:
| AdrenalinTm a răspuns:

Doar daca iti pui alti dinti ti se modifica vocea la polipi nu ti se modifica doar accentul