| NoapteaAlba10 a întrebat:

Buna TPU. Este normal la 15 ani sa nu am sperma? Ma rog, am ejaculari nocturne insa cand incerc sa frec cucul nu iese nimic

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, este foarte normal, fiindca nu toti copii intra la pubertate la aceeasi varsta, unii pot intra mai tarziu, dupa 16-17 ani, fiindca ai ritimul tau de dezvoltare, mult mai incet decat al altor baitei de aceeasi varsta.

| Hyperion7 a răspuns:

Imposibil sa nu și sperma.
Sigur știi cum să-l frecirolling on the floor
Cum zicea o băbuță simpatica,cum se mulge vaca așa se freacă și cucu
Atenție! Cred că tu confunzi termenii,daca nu ai avea sperma, practic nu ai putea ejacula, daca te referi la faptul că ti se scoală penisul, vorbim despre erecție.
Probabil tu te refereai la faptul că ai erecție, no?

| NoapteaAlba10 explică (pentru Hyperion7):

Nu. Ma refer exact la ceea ce am spus. Cand incerc sa dau l@b@ nu iese nimic?

| Anonimboy111 a răspuns:

Inseamna ca nu esti excitat destul cand freci cucul, trebuie sa l freci pana simti o placere mare si atunci o sa iti iasa si sperma

| Shattergrim54 a răspuns:

Ești batman, de aia.hee hee